AKUNA

partners

Akuna je mezinárodní společnost, která byla založena v Kanadě v roce 1999. V současné době má pobočky v 16 zemích světa – v Kanadě, v řadě zemí Evropské unie, Rusku a Filipínách. Náš výrobní závod má certifikáty GMP a ISO.

Společnost Akuna se specializuje na oblast zdravé výživy a přináší na světový trh širokou škálu doplňků stravy a služeb z oboru wellness nejvyšší kvality a účinnosti. Využíváme nejnovějších poznatků moderní vědy, vlastních znalostí v oboru naturopatie, výzkumu účinků bylin, výroby až po samotnou distribuci.

Filozofií naší společnosti je nabízet řadu produktů obsahujících aktivní bylinné složky, které přispívají k prevenci a posílení imunitního systému a k podpoře zdravého životního stylu. Naší snahou je omezit prostřednictvím našich produktů dopady vlivu moderní průmyslové společnosti na zdraví každého člověka. Formou seminářů, workshopů a prostřednictvím našich distributorů šíříme myšlenku zdravého životního stylu a prevence.

Moderní řešení, vlastní certifikovaný výrobní závod, profesionální tým odborníků a snadná dostupnost ucelené řady doplňků stravy na bylinné bázi jsou atributy, jež mají naší společnosti zajistit postavení mezi leadery v oboru prevence a posilování imunitního systému lidského organismu.

Naším cílem je vytvořit ucelenou řadu vysoce kvalitních produktů na bylinné bázi. Chceme především pomáhat lidem a poskytovat jim nejvyšší kvalitu nabízených produktů. Aby naše cíle a myšlenky byly naplněny na sto procent, dohlíží na vývoj a kvalitu produktů Vědecká rada. Vědecká rada společnosti AKUNA je složena z předních světových odborníků z oblasti medicíny, naturopatie a přírodní medicíny. Vědecká rada vyhledává, tvoří a ověřuje receptury nových účinných přípravků, které přispívají ke zlepšení zdravotního stavu a kvality života lidí na celém světě.

P.Klimešová – Měla jsem revmatoidní artritidu,chronickou bronchitidu,urologické potíže, bolesti zad s vystřelováním do nohou i rukou,cévní potíže,myomy na děloze,hemeroidy.... Z léků od odborníků jsem byla otrávená. Návrat do života přišel s užíváním Alvea. Cena mě zarazila,ale neuměla jsem v tu chvíli docenit,co to pro můj život bude znamenat. Naučila jsem se nepočítat,co to stojí,život máme jenom jeden a rychle plyne. Žijme život naplno,každý kdo chce má možnost si u Akuny vydělat tím,že poradí a pomůže dalším lidem.Vím,že jsou lidé,kteří potřebují tyto informace,čekají na ně tak jako kdysi já.Jsem ráda,že Akuna existuje a já můžu být jejím uživatelem a distributorem.

P.Straka – před 5 lety synovi lékaři zjistili při kolonoskopickém vyšetření Crohnovu nemoc. Následovaly kapačky s výživou,množství léků,dieta atd. Již dříve jsme slyšeli o alveu a tak jsem ho synovi nasadili. Po půl roce byl objednán na kolonoskopii a došlo k výraznému zlepšení a při posledním vyšetření byl výsledek takový,že už nemá žádný nález,jako kdyby Crohnovu nemoc nikdy neměl.Jsem rád,že jsou zde skvělé výrobky Akuny,které syna vrátili do normálního života.
p.Buršová – již od dětství jsem měla střevní problémy,párkrát se mi zauzlila střeva. Přidal se ekzém v podobě vodnatých puchýřů na rukou,které praskaly a hnisaly,trpěla jsem častými angínami a záněty horních cest dýchacích, díky častému užívání antibiotik se velmi oslabila imunita..... Od té doby,co jsem poznala Akunu,začala užívat Alveo a další produkty,jsem se zbavila všech problémů a vše,co jsem prožila, mi připadá jako sci-fi. Přeji každému,aby měl ještě větší štěstí,než já a dozvěděl se o těch skvělých produktech dřív,než vůbec do nějakých problémů dojde.Život s Akunou je pro mne a mojí rodinu obrovský dar a informace s radostí šířím dál. Ze srdce přeji,ať se to stane i Vám,kteří jste se s Akunou dosud nepotkali.

p.Máša – před 5 lety mi byl zjištěn zhoubný nádor lymfatických uzlin. Tehdy jsem začal svůj velký boj o zdraví a život. Kamarádka mi přinesla Alveo,rozhodl jsem se,že to zkusím. Začal jsem ho užívat hned při první chemoterapii(jen v den chema jsem ho vynechal)-těch chemoterapii bylo šest a velmi silných. Vedlejším účinkem Alvea bylo to,že jsem měl velký hlad – i po chemu! Vůbec jsem nezvracel,nebylo mi špatně,měl jsem plno energie a hlad. Doktoři se tomu velmi divili...Od zjištění choroby uběhlo 5 let. Celou dobu byly všechny testy při onkologických kontrolách stále negativní a já se cítím velmi dobře a mám plno energie. Alveo a ostatní produkty nepřestanu užívat do konce života.

Mudr.J.Richter,Csccentrum imunologie a mikrobiologie – říká v závěrečné zprávě: „Konstatujeme,že přípravek Alveo výrazně snižuje zánětlivou reakci ditěte a zvyšuje imunitní potenciál. Při dlouhodobém užívání byly výsledky ještě daleko výraznější. Hlavní přínos Alvea je v jeho komplexním vlivu. Prostě se povedlo vytvořit unikátní koktejl."

Doc.Mudr.M.Hajdůch,Ph.D. – Důležité je,že produkty společnosti Akuna jsou vyráběny v režimu certifikované výroby, což je vždy záruka serióznosti a složení na etiketě platí. Pokud si přečtu,že Akuna investuje nemalé prostředky do kontroly kvality a do režimu správné výrobní praxe a že v USA podporuje organizaci,která usiluje o zavedení kategorie potravinových doplňků a jejich úřední kontrolu, tak to prakticky znamená, že to myslí s kvalitou a účinností svých výrobků velmi vážně a to je pro mě signál, abych k ní měl důvěru a dal jí přednost před těmi, kterým takové reference chybí.

Špičkové produkty pro zdraví

Vývoj a výroba produktů je pod neustálou kontrolou Vědecké rady složené ze špičkových odborníků. Produkty díky svým vlastnostem a kvalitě pomáhají milionům lidí na celém světě a spoluurčují trend v oblasti zdravotní prevence potravinových doplňků. Nosný produkt ALVEO účinně stimuluje imunitní systém a je špičkou v boji proxi toxinům v organismu.

Široká řada produktů nabízí uživatelům komplexní řešení na doplnění vitamínů, minerálů a také očisty organismu. Alveo, Onyx Plus, Cleanse Plus, Mastervit, Pinky, Take a Plaster, AkuC a další produkty obsahují synergické kombinace bylin. Díky nim se produkty vyznačují vysokou účinností. Používání těchto produktů je bezpečné, jednoduché a vhodné pro každého.

Mudr. Jaromír Bertlík
Předseda Vědecké rady společnosti Akuna

Více informací o produktech získáte ZDE.

Videonávod jak se registrovat ZDE

Staňte se členy mezinárodní společnosti AKUNA a získejte tyto výhody jen pro členy:

  • možnost nákupu originálních produktů přímo ve velkoskladu firmy přes ehop na www.akuna.net, nebo osobně
  • doživotní sleva na všechny produkty až 40% a další bonusy
  • doprava ZDARMA
  • možnost konzultací s českými lékaři, kteří jsou členy vědecké rady firmy, nebo s ní dlouhodobě spolupracují
  • uzdravení (zlepšení zdravotního stavu) a to je to nejcenější

 

produkty

 

Informace ALVEOZkušenosti s Alveem

MUDr. Bertlík  registrace

Alveo zkušenostiAkuna dotazy 

ZÁRUKA KVALITY

Společnost Akuna Health Products Inc. je držitelem certifikátů ISO, GMP, KOSHER a dalších, což zaručuje absolutně nejvyšší standard výrobků. Jednotlivé extrakty i výsledný produkt jsou průběžně testované.

V každé zemi jsou produkty certifikované v souladu s platnou legislativou. Množství zdravotních zkušeností našich zákazníků dokazuje účinnost a kvalitu produktů.

Společnost Akuna má v kanadském Torontu vlastní moderní továrnu, která produkuje vysoce kvalitní produkty. 

 

firma

 

Tato stránka používá cookies. Vice info