Kniha příběhů

Společnost Akuna vydala úžasnou knihu – 10 let zdraví s Akunou. Zde si můžete přečíst úryvky některých z mnoha lidských příběhů o zdraví, kterých jsou v knize desítky. Všem můžu jenom doporučit přečíst tuto knihu celou. Lze jí samozřejmě objednat, cena vzhledem k obsahu je symbolická, stojí 80,-Kč.

Dr.Bertlík – v současné době je nesmírně důležité myslet hlavně na prevenci a dožít se co nejvyššího věku bez velkých chronických zdravotních problémů. Mnozí lidé, kteří ignorují některé zásady,hodně kritizují, jelikož žijí proto, aby byli nemocní dříve, neboť nic lepšího neznají. Pokud budete chtít něco změnit, musíte v první řadě změnit své myšlení a není se třeba zabývat minulostí, na té nic, vůbec nic nezměníme. Můžeme ale změnit dnešek a připravit se tak na zítřek, protože zdraví si za žádných okolností nebudete nikdy moci koupit.

P.Mašková – na semináři mi utkvěla slova Mudr.Berlíka,že Alveo si poradí s jakýmkoliv problémem, ale pokud se jedná o větší zdravotní problém,může to trvat i několik let. Jsem šťastná,že jsem investovala do svého zdraví. Po mých osobních zkušenostech Vám mohu tyto vynikající produkty jenom doporučit.

P.Nováková – několik let jsem trpěla vleklým, chronickým zánětem močového měchýře a později mi byla diagnostikována Bechtěrevova choroba. Při této nemoci probíhá v těle mnoho zánětlivých procesů.Nebojím se vůbec říct,že to,co nedokázala klasická medicína za 8 let,dokázalo Alveo za 4 měsíce.Začala jsem spolupracovat,protože byla má povinnost říci všem známým o tak skvělých produktech. Nyní jsem u Akuny 4 roky a nemám žádné zdravotní problémy.Neváhejte,vyzkoušejte a začněte užívat tak skvělý produkt, nezklame Vás a budete nadšeni jeho účinky tak, jako já.

P.Pernicová – od r.1998 let jsem trpěla na zánětlivá onemocnění pohlavních orgánů, záněty močového měchýře,infekčním onemocněním vyvolaným kvasinkami, bakteriemi, viry... V r.2009 jsem začala užívat Alveo,postupně přidala Onyx a Mastervit a problém, který mě tížil 12 let,se vyřešil ve velmi krátké době.Vyřešila se mi i bolest zad (od 15 let skolióza páteře ve velkém rozsahu). Děkuji firmě Akuna za skvělé produkty, které mi od základu změnily život k lepšímu. Alveo je dar a je pro všechny,kteří se nechtějí vzdát a mají chuť změnit svůj život. Já jsem ráda, že jsem tuhle šanci nepromarnila.

P.Spáčil – začátek byla prasklá břišní aorta,následkem čehož mě postihlo vnitřní krvácení a přestože byla operace úspěšná,přidal se zápal plic a začaly selhávat některé orgány. Následovaly různé kombinace antibiotik, současně jsem užíval 7 druhů léků a strávil asi 3 týdny v umělém spánku.....Naštěstí se manželka doslechla o přípravku Alveo a tady začíná můj lepší příběh. Můj organismus se po několika týdnech očistil od silných dávek antibiotik a léků,vrátila se mi chuť k jídlu,původní síla a chuť do života. Alveo užívám 5 let a za tu dobu byla nejhorší chorobou lehká rýma. Doporučuji tento přípravek všem,kdo chtějí udělat něco pro zdraví své nebo svých blízkých.

P.Klimešová – Měla jsem revmatoidní artritidu,chronickou bronchitidu,urologické potíže, bolesti zad s vystřelováním do nohou i rukou,cévní potíže,myomy na děloze,hemeroidy.... Z léků od odborníků jsem byla otrávená. Návrat do života přišel s užíváním Alvea. Cena mě zarazila,ale neuměla jsem v tu chvíli docenit,co to pro můj život bude znamenat. Naučila jsem se nepočítat,co to stojí,život máme jenom jeden a rychle plyne. Žijme život naplno,každý kdo chce má možnost si u Akuny vydělat tím,že poradí a pomůže dalším lidem.Vím,že jsou lidé,kteří potřebují tyto informace,čekají na ně tak jako kdysi já.Jsem ráda,že Akuna existuje a já můžu být jejím uživatelem a distributorem.

P.Straka – před 5 lety synovi lékaři zjistili při kolonoskopickém vyšetření Crohnovu nemoc. Následovaly kapačky s výživou,množství léků,dieta atd. Již dříve jsme slyšeli o alveu a tak jsem ho synovi nasadili. Po půl roce byl objednán na kolonoskopii a došlo k výraznému zlepšení a při posledním vyšetření byl výsledek takový,že už nemá žádný nález,jako kdyby Crohnovu nemoc nikdy neměl.Jsem rád,že jsou zde skvělé výrobky Akuny,které syna vrátili do normálního života.

p.Buršová – již od dětství jsem měla střevní problémy,párkrát se mi zauzlila střeva. Přidal se ekzém v podobě vodnatých puchýřů na rukou,které praskaly a hnisaly,trpěla jsem častými angínami a záněty horních cest dýchacích, díky častému užívání antibiotik se velmi oslabila imunita..... Od té doby,co jsem poznala Akunu,začala užívat Alveo a další produkty,jsem se zbavila všech problémů a vše,co jsem prožila, mi připadá jako sci-fi. Přeji každému,aby měl ještě větší štěstí,než já a dozvěděl se o těch skvělých produktech dřív,než vůbec do nějakých problémů dojde.Život s Akunou je pro mne a mojí rodinu obrovský dar a informace s radostí šířím dál. Ze srdce přeji,ať se to stane i Vám,kteří jste se s Akunou dosud nepotkali.

p.Máša – před 5 lety mi byl zjištěn zhoubný nádor lymfatických uzlin. Tehdy jsem začal svůj velký boj o zdraví a život. Kamarádka mi přinesla Alveo,rozhodl jsem se,že to zkusím. Začal jsem ho užívat hned při první chemoterapii(jen v den chema jsem ho vynechal)-těch chemoterapii bylo šest a velmi silných. Vedlejším účinkem Alvea bylo to,že jsem měl velký hlad – i po chemu! Vůbec jsem nezvracel,nebylo mi špatně,měl jsem plno energie a hlad. Doktoři se tomu velmi divili...Od zjištění choroby uběhlo 5 let. Celou dobu byly všechny testy při onkologických kontrolách stále negativní a já se cítím velmi dobře a mám plno energie. Alveo a ostatní produkty nepřestanu užívat do konce života.

Mudr.J.Richter,Csc – centrum imunologie a mikrobiologie – říká v závěrečné zprávě: „Konstatujeme,že přípravek Alveo výrazně snižuje zánětlivou reakci ditěte a zvyšuje imunitní potenciál. Při dlouhodobém užívání byly výsledky ještě daleko výraznější. Hlavní přínos Alvea je v jeho komplexním vlivu. Prostě se povedlo vytvořit unikátní koktejl."

Doc.Mudr.M.Hajdůch,Ph.D. – Důležité je,že produkty společnosti Akuna jsou vyráběny v režimu certifikované výroby, což je vždy záruka serióznosti a složení na etiketě platí. Pokud si přečtu,že Akuna investuje nemalé prostředky do kontroly kvality a do režimu správné výrobní praxe a že v USA podporuje organizaci,která usiluje o zavedení kategorie potravinových doplňků a jejich úřední kontrolu, tak to prakticky znamená, že to myslí s kvalitou a účinností svých výrobků velmi vážně a to je pro mě signál, abych k ní měl důvěru a dal jí přednost před těmi, kterým takové reference chybí.

John Ewalds a Renata Markovská ( Holandsko ) – Co je výzvou pro distributory Akuny – " umožnit co největšímu počtu lidí zdravý a šťastný život. Předat naše vědomosti dalším lidem a nabídnout jim lepší finančním možnosti."

Beata Lukaszewska ( Rakousko ) – moje zkušenost s Akunou mi dovoluje tvrdit,že produkty mají fantastické účinky nadské zdraví a spolu s firmou nabízejí obrovské možnosti rozvoje. Všechno závisí jen na nás! Na cíli,který si určíme, čase, který jsme ochotni investovat do sebe a pečlivosti realizace. Máme kolem sebe přátele a známé a pokud jsou to opravdoví přátelé,měli bychom jim ukázat cestu, jak pečovat o své zdraví. A určitě se najdou i takoví, které zaujmou i finanční možnosti. Protože naši známí mají své známé, o nichž my už nevíme. Je třeba se jenom rozhodnout,komu o produktech řekneme. Hodně úspěchů všem.

 

Toto jsou úryvky z některých zdravotních příběhů a odborných článků z knihy –
– „10 LET ZDRAVÍ S AKUNOU". Doporučuji všem přečíst celou knihu.

 

Tato stránka používá cookies. Vice info