Vaše dotazy

Tato sekce obsahuje dotazy Vás uživatelů produktů firmy Akuna a odpovědi MUDr. Jaromíra Bertlíka

(respektujeme soukromí a nezveřejňujeme jména):

Jaké dávkování jednotlivých výrobků doporučujete pro muže, kteří mají problémy s prostatou?
Třikrát denně jednu odměrku Alvea a dvakrát denně po půl odměrce Mastervitu a Onyxu. Nelze však zevšeobecňovat, jelikož problémů prostaty existuje mnoho. Také záleží na věku muže.

Muž, 35 let, s lehkou nadváhou trpí nesnesitelnými bolestmi hlavy při změnách počasí. Užívání Alvea ho na rok a půl bolestí zbavilo, pak se ale vrátily, i když Alveo pije jako předtím. Co mu poradíte?
Vyzkoušet užívání Alvea na jeden měsíc přerušit a poté ho znova nasadit. Pokud se problémy budou opakovat, opět Alveo na jeden měsíc vysaďte.

Jak dávkovat Alveo při vysokém tlaku?
Užívejte odměrku dvakrát denně.

V jakých dávkách doporučujte podávat Alveo ženě, které je osmdesát dva let a u které se rozvíjí Alzheimerova choroba?
Alzheimerova nemoc vzniká ukládáním těžkých kovů v jedné části mozku. Doporučuji užívat třikrát denně odměrku Alvea a dvakrát denně po odměrce Mastervitu a Onyxu.

Žena, 55 let, užívá Alveo od roku 2000. Před měsícem podstoupila vyšetření mamografem a sono. Přitom jí odhalili rakovinu. Může jít o následek časté mamografie? V současné době je operovaná. Co jí mohu poradit při návštěvě v nemocnici?
Ano, častá mamografická vyšetření mohou být příčinou vzniku nádorového bujení. Doporučuji jednu odměrku Alvea třikrát denně a dále půl odměrky Mastervitu dvakrát denně.

Dokáže některý z výrobků Akuny pomoct proti úbytku čelistní kostní hmoty, kvůli kterému jsou kořeny zubů mělce uložené v kosti, tudíž se hýbají?
Nemám v tomto ohledu zkušenosti, ale domnívám se, že kombinace Alvea a Onyxu by mohla při tomto problému pomoct.

Trpím pálením žáhy. Už dva měsíce užívám Alveo, ale nepomáhá mi to. Co dál?
Takzvané páleni žáhy je způsobeno zvýšeným množstvím žaludečních kyselin. Alveo není k jejich snižování určeno. Napomoci může jen Alveo Mint. Užívejte ho dvakrát až třikrát denně po jedné odměrce vždy půl hodiny před jídlem. Dále bude nutné vyvarovat se přepalovaných tuků, ostrých jídel, alkoholu a kávy. Bez této změny životosprávy bude náprava pomocí Alvea dlouhodobá.

Můžu užívat Alveo při rakovině prsu spolu s těmito léky: Cilkanol, Helicid a Claritin a Aridimex, který beru k potlačení tvorby estrogenu?
Alveo lze užívat při rakovině prsu i s předepsanou léčbou. Užívejte ho třikrát denně po odměrce. Dále bych doporučil Mastervit rovněž třikrát denně, ale po půl odměrce.

Dotyčná má rakovinu konečníku. Užívá chemoterapii v tabletách. Co doporučíte a jak to dávkovat?
Třikrát denně odměrku Alvea, půl odměrky Mastervitu dvakrát denně. Padesát procent denní stravy by měla tvořit syrová a pařená zelenina.

Jsem po operaci prsu a chtěla bych vědět, jaké přípravky užívat ke zhojení a k prevenci.
Alveo můžete užívat i při rakovině prsu. Doporučuji třikrát denně vyšší dávky Alvea a půl odměrky Mastervitu rovněž třikrát denně.

Co doporučujete na cysty v ledvinách a v prsu? Dají se odstranit?
Doporučuji Alveo dvakrát denně.

Dokáží výrobky Akuny pomoct při kožních onemocněních jako jsou plísně a ekzémy? Je při nich třeba dodržovat dietu?
Alveo čistí játra, která jsou zodpovědná za kvalitu kůže. K úspěšné léčbě je třeba dodržovat dietu. Vyhýbejte se cukru, bílé mouce a mléčným výrobkům kromě másla a jogurtu. Jezte velké množství zeleniny a ryb.

Žena, 35 let, trpí opakovanými záněty močového měchýře.Alveo pije rok a půl. Co jí poradíte?
Zaměňte Alveo Grape na Alveo Mint a dále pijte brusinkový džus, případně d-mannosu, což je cukr, který na sebe váže bakterie močových cest a odplavuje je spolu s močí. K dostání bývá v lékárnách.

Muž, 45 let, má otevřenou tříštivou zlomeninu nohy. Užívá Alveo a Onyx. Zatím se ztratily otoky. Co dál?
Domnívám se, že bude muset užívat oba výrobky dlouhodobě: půl roku až rok.

Jak dávkovat Alveo při plicní embolii a při roztroušené skleróze?
Jednu odměrku Alvea dvakrát denně. Při roztroušené skleróze navíc třikrát denně po půl odměrce Mastervitu a Onyxu.

Dotyčná je revmatička a prodělala operaci nárůstku na patách. Nehojilo se to, měla problémy, takže ji čeká další operaci. Je šance, že se jí podaří operaci vyhnout pomocí užívání výrobků Akuny?
Nevylučuji, že by se operaci dalo vyhnout při užívání Alvea třikrát denně.

Žena, 80 let, trpí revmatismem a Meniérovou chorobou. Co jí doporučíte?
Užívat třikrát denně odměrku Mastervitu a dvakrát denně odměrku Alvea.

Jaký výrobek a v jakém množství je třeba užívat při osteoporóze páteře a artróze kloubů?
Onyx třikrát denně, Mastervit a Alveo dvakrát denně.

Mohou Alveo užívat také děti?
Ano. Od tří let - půl odměrky denně, do tří let kapátkem 3-5 kapek 3x denně.

Je Alveo vhodné při chemoterapii nebo až po ukončení léčby?
Alveo je vhodné užívat před, při i po chemoterapii.

Dá se Alveem ošetřovat i kůže? Různé ranky, popáleniny apod.?
Alveem se samozřejmě dají potírat různé ranky. Urychluje to jejich zahojení a zejména u spálenin je Alveo velmi prospěšné.

Nejsem si jista bezpečností používání preparátu v těhotenství. Jen v rychlosti jsem pročetla seznam obsažených bylinek a minimálně žen-šen tuším není pro těhotné vhodný.
Po konzultaci s lékařem Vás mohu ubezpečit, že Alveo můžete bez problémů užívat po celou dobu těhotenství a je to i vřele doporučováno. Ženšenu je v Alveu tak nepatrné množství, že to těhotenství nemůže nijak ublížit. Navíc Alveo obsahuje enzymy, které si v průběhu těhotenství tělo vybírá.

Dobrý den, pomohlo by Alveo mému synovi při léčení cukrovky? Je mu 8 let a cukrovku má už 3 roky. Hodnoty cukru v těle má stále kolísavé.
U tohoto chlapce se jedná o dětský tzv. juvenilní diabetes. Alveo v první řadě není lék, čili nebude léčit cukrovku, ale bude nápomocen celému organismu. Bude pomáhat správné funkci zažívací soustavy, kterou bude i pravidelně očišťovat. Tento chlapec musí užívat ALVEO MINT, kde právě mint má dobrý efekt na žaludek a jeho funkce. Měl by užívat půl odměrky 1x denně. Neměl by zapomínat na správnou dietu, která mu byla doporučena.

Mělo by se Alveo brát denně? Proč?
Alveo je určeno pro každodenní užívání. Je naprosto bezpečné a bez negativních vedlejších účinků. Pro dospělé, kteří jsou zdraví a váží 75 kg nebo méně, je doporučená dávka cca 30 g denně. Pokud vážíte více než 75 kg nebo v případě, že máte zdravotní potíže, můžete užívat 60 – 120 g během dne. Děti by měly užívat 10 – 30 g denně, v závislosti na jejich váze a věku. Alveo bylo speciálně vytvořeno tak, aby se mohlo užívat od dětství až do seniorského věku.

Je Alveo bezpečné pro těhotné ženy?
Těhotné ženy a kojící matky mohou Alveo užívat bez problémů. Užívání dokonce doporučujeme, neboť pomáhá zásobovat tělo potřebnými výživnými látkami, vitamíny a minerály. Může také dopomoci ke zvýšené schopnosti tvorby mléka.

Bude Alveo v konfliktu s léky, které budu případně užívat zároveň?
Alveo negativně neovlivní jiné léky. Alveo pomáhá při odstraňování toxinů ze systému, což bude přínosem i v případě, že užíváte nějaké jiné léky. Doporučujeme přesto konzultaci s vaším osobním lékařem – informujte jej o všech potravinových doplňcích, které užíváte.

Za jak dlouho si všimnu změny nebo zaznamenám zlepšení?
Tělo každého člověka a to, co se děje uvnitř, se velmi liší. Což znamená, že výsledky se u každého člověka budou rovněž rozcházet. Obecně se dá říci, že jedna třetina lidí zaznamená zlepšené pocity – pocity pohody – během tří týdnů. Druhá třetina tyto pocity zaznamená během čtyř až osmi týdnů a poslední třetina během osmi až dvanácti týdnů. Obecně se doporučuje, abyste Alveo vyzkoušeli nepřetržitě po zkušební dobu minimálně tří měsíců, než určíte, jestli vám užívání přináší zlepšení.

Jakou má Alveo životnost?
Alveo je baleno ve velmi kvalitní, recyklovatelné skleněné nádobě, aby byla zajištěna životnost od 18 do 24 měsíců. Pokud není balení otevřeno, může být životnost ještě delší. Po otevření je dobré uchovávat nádobku v ledničce, aby byla zachována příchuť.

Proč je Alveo baleno do skleněného obalu?
Skleněný obal zabraňuje problémům s výměnou plynů, které byly zaznamenány u umělohmotných obalů. Poslední kapka Alvea bude chutnat stejně čerstvě a čistě jako ta první. Skleněný obal zajišťuje také delší životnost. Hlavním cílem je dát světu vynikající a jedinečný bylinkový potravní doplněk. Podnikli jsme ty nejdetailnější kroky, abychom zajistili a udrželi čistotu výrobku, až po recyklovatelnou skleněnou lahvičku.

Tato stránka používá cookies. Vice info