Vaše zkušenosti

Tato sekce obsahuje sdělení – zdravotní zkušenosti, která jsou schválena národní centrálou firmy Akuna. Chcete-li se s ostatními návštěvníky našich stránek podělit o Vaše zdravotní zkušenosti s Alveem či jiným produktem firmy Akuna, velice to uvítáme. Kontaktujte nás na e-mailu poradna@hubnemesbarcou.cz a domluvíme se na podrobnostech. Děkujeme.

Vaše zkušenosti (respektujeme soukromí a nezveřejňujeme příjmení):

Pan Martin - Pětadvacet let mě stále více trápily bolesti zad. Pravidelně dvakrát do roka jsem býval čtyři až šest týdnů v pracovní neschopnosti. Poslední roky navštěvoval rehabilitaci, která mé problémy utlumila. Na druhé straně však postupně přibyly bolesti hlavy, očí a nakonec celého těla. Od roku 1999 pravidelně podstupuji lázeňskou léčbu, kde mi při vstupním vyšetření vždycky zjistí zvýšenou sedimentaci a hladinu cholesterolu. Po posledních lázních bolesti v zádech vůbec neustoupily a můj tělesný pohyb tak zůstal omezený. V květnu 2002 jsem začal užívat Alveo. Červnová kontrola prokázala sedimentaci i hladinu cholesterolu v normě. Můj stav se rychle zlepšoval. Bolesti začaly mizet a já se mohl opět začít hýbat. Dneska už si zase - po dvaceti letech - dosáhnu na špičky nohou. A už jsem mohl vysadit všechny léky.

Paní Jana - Trpěla jsem bolestmi hlavy, nespavostí a závratěmi. K tomu přibyly potíže s klouby, které se řešily operací. Ta se zkomplikovala plicní embolií. Tak jsem zkusila Alveo a jeho účinky jsem zpozorovala brzy. Byly skvělé. Pocítila jsem velkou úlevu, protože jsem mohla v noci zase klidně spát. Když jsem se pak dostavila na kontrolu, divili se i lékaři. Testy dopadly nad očekávání příznivě. Navíc se mi výrazně snížila hladina cholesterolu a obsah vápníku se naopak uspokojivě zvýšil. Ale Alveo nepomohlo v naší rodině jen mně. Mé mamince je 76 let a trpí Parkinsonovou chorobou. Už po druhé láhvi zjistila, že se jí přestává třást pravá ruka. Zmírnily se i její potíže se zuby a dásněmi.

Pan Alois - Prodělal jsem mozkovou příhodu. Sedm měsíců po ní, v listopadu 2000, se dostavily úporné průjmy a nechutenství. Zakrátko jsem při výšce 178 cm vážil pouhých 52 kg. Byl jsem dehydrovaný, slabý, apatický, celé dny jsem nečinně proležel. S aplikací Alvea se začaly dít doslova zázraky. Průjem ustal okamžitě, do týdne jsem přibral 5 kg. Začalo mi chutnat a za půl roku jsem vážil více než 80 kg. Navíc zmizela lupénka na nohou. Vrátila se mi chuť do života a zájem o všechno kolem. Mohl jsem se vrátit zpět do své firmy, kterou zatím vedla má dcera. Alveo beru dál.

Slečna Zuzana - Je mi 17 let a už dva roky piju Alveo. Pomohlo mi proti akné a alergii na kovy, kvůli které mi při kontaktu s některými šperky vždycky zčervenala kůže na krku a na rukách. Od té doby, co užívám Alveo, alergie zmizela.

Paní Zdena - Po 4 měsících užívání Alvea zmizela migréna a upravil se mi krevní tlak, který jsem měla nízký. Dále se ztratil herpes a cysty v prsech, ustaly žaludeční potíže (trpím žaludečními vředy, pálením žáhy) a nadýmání, upravila se mi nepravidelná stolice, zmizely bolesti v kříži. Cítím se mnohem vitálněji, lépe spím a netrpím únavou jako dřív.

Pan Jan - Trpěl jsem otevřenými bércovými vředy, které škaredě mokvaly. K tomu mě trápil vysoký krevní tlak. Byl jsem slabý, že jsem bez pomoci nemohl ani chodit, chyběla mi chuť k jídlu a špatně jsem trávil. Po devíti týdnech užívání Alvea se vředy začaly hojit takřka před očima. Krevní tlak poklesl. Už mi zase chutná jíst a ani na trávení si nemohu stěžovat. Konečně se zase mohu spolehnout na vlastní sílu, opět chodím sám.

Paní Anna - Je mi 83 let a už několik let mám cukrovku. Musela jsem si dvakrát denně píchat inzulín. Také mě bolely nohy od křečových žil, trápil mě vysoký krevní tlak a nespavost. Ani oči mi už nesloužily. Po šesti lahvích Alvea jsem se začala spravovat. Hladina cukru v krvi se snížila, takže teď beru poloviční dávky inzulínu. Bolesti nohou ustaly, tlak se srovnal. V noci spím dobře a po pěti letech můžu zase číst.

Pan Petr - Dnes, po třech letech užívání Alvea, je můj zdravotní stav o hodně lepší, než dřív. Jako bývalý horník jsem trpěl chorobami průdušek. Asi před šesti lety mě začala trápit migréna, která se dostavovala vždy po 3-4 měsících. S užíváním Alvea přestala. Zbavil jsem se rovněž hemoroidů, které zmizely po dvou měsících užívání. Cítím se dobře, mám lepší spánek a více sil. Přestože je mi 70 let, mohu i rekreačně pěstovat turistiku, plavání a jízdu na kole.

Paní Karolína - Vlivem Alvea se mi upravil dříve nízký tlak a přestala mě pálit žáha. Rozbor krve - jsem dárkyní - prokázal zlepšení krevního obrazu. Došlo k podstatnému zlepšení chronického zánětu průdušek, kvůli němuž jsem musela podstupovat každý rok čtrnáctidenní léčení. Lépe zvládám obtíže každodenního života, cítím se psychicky vyrovnanější a nabitá životní silou.

Paní Martina - Naši dceru Katku trápila lupénka. Když šestnáctiletá dívka nemůže nosit kratší sukni či tričko s krátkými rukávy, natož aby se oblékla do plavek, udělá všechno, aby se vyléčila. Střídala specialisty, nejrůznější masti, lázně, moře, většinou však neúspěšně. Kdo má lupenku, dobře ví, jak je to úporná nemoc. Zkoušeli jsme všechno možné, a tak jsme zkusili i Alveo. A lupénka začala brzy ustupovat. Teď má už Katka pokožku skoro čistou a cítí se dobře, jako už dlouho ne.

Paní Miriam - Má dcera trpí odmalička vážným atopickým ekzémem a silnou poruchou imunity. Ekzém byl viditelný po celém těle, vypadaly jí vlásky, takže začala nosit paruku. Často také postonávala. Od února 2005 užívá dvakrát denně Alveo. Už na konci června byl ekzém téměř pryč. Dokonce jí rostou nové vlásky. Tak veselou a šťastnou jsme ji dosud nepoznali. Ani nemocná už nebývá tak často jako kdysi.

Tato stránka používá cookies. Vice info