Články

Trpíte astmatem? Přinášíme 5 potravin pro přírodní úlevu

Přidal: Počet shlédnutí: 1492

Trpíte astmatem? Přinášíme 5 potravin pro přírodní úlevu Chronické astma se nejčastěji objevuje u dětí, ale trápí značnou část populace. Jen v Americe tím trpí až 25 milionů lidí. Konvenční léčba astma může mít nepříjemné vedlejší účinky, proto se podívejte, jak můžete zmírnit astma přírodním způsobem.

Čtěte více...

Věděli jste, jaké účinky může mít obyčejná citronová voda?

Přidal: Počet shlédnutí: 2999

Věděli jste, jaké účinky může mít obyčejná citronová voda? Význam vody v našem těle již zdůrazňovat asi netřeba. Pokud k ní však přidáte vhodné ingredience, ne jen že zažene žízeň, ale dodáte tělu i množství vitamínů, minerálů a dalších důležitých látek.

Čtěte více...

8 jídel, které byste neměli nikdy znovu jíst

Přidal: Počet shlédnutí: 2051

8 jídel, které byste neměli nikdy znovu jíst Záměr zdravého jídla pro vás a vaši rodinu se může minout účinkem, pokud se rozhoduje na základě špatných informací. Těch bohužel mezi lidmi koluje mnoho. Mezi běžnými potravinami existují takové, kterým je lepší se vyhnout. Kromě nulové výživové hodnoty s sebou nesou značná zdravotní rizika. Která to jsou?

Čtěte více...

Sypat peníze do kapes farmaceutických firem? Už ne!

Přidal: Počet shlédnutí: 1615

Sypat peníze do kapes farmaceutických firem? Už ne! Výroba valné většiny léků stojí pár haléřů, ale v lékárnách je koupíte 1000x nadhodnocené. Státní úřad pro kontrolu léčiv by měl rok co rok provádět revizi cen a úhrad léků. Bohužel stále mnoho léků nemá pod kontrolou. Ceny léčiv nejsou ve většině případů regulovány přímo od výrobce. Výrobce si tedy podle vlastního podnikatelského uvážení nastaví cenu, jakou považuje za vhodnou. V důsledku toho se za léky utrácí zbytečně moc, protože se nezohledňují poklesy cen léků na světových trzích, kurzovní rozdíly atd.

Čtěte více...

Mléko jako jed?

Přidal: Počet shlédnutí: 3155

Mléko jako jed? Je mléko opravdu nepostradatelnou základní potravinou

Čtěte více...

Šokující lži o potravinách! Rozhovor s člověkem z branže, který odhalil jaký hnus jíme

Přidal: Počet shlédnutí: 7458

Šokující lži o potravinách! Rozhovor s člověkem z branže, který odhalil jaký hnus jíme Platí u potravin, že čím jsou dražší, tím kvalitnější? Člověk z branže hovoří, že od všech dostáváme to stejné. Miroslav Spišiak (66) byl oblastní ředitel pro východní Evropu ve firmě dodávající pomocné suroviny výrobcům potravin se sídlem v Rakousku. Později přešel na druhou stranu barikády, angažuje se ve spotřebitelské oblasti, publikuje a přednáší.

Čtěte více...

EU Čechům zakázala užívat byliny

Přidal: Počet shlédnutí: 2114

EU Čechům zakázala užívat byliny Jste marod? A nechcete polykat chemii?

Čtěte více...

Šokující pravda o rakovině

Přidal: Počet shlédnutí: 2152

Šokující pravda o rakovině Je smutnou skutečností, že již v roce 1969 ...

Čtěte více...

Farmaceutické firmy: byznys s vymyšlenými chorobami

Přidal: Počet shlédnutí: 1991

Farmaceutické firmy: byznys s vymyšlenými chorobami Následující film odhaluje špinavé a neetické praktiky farmaceutických koncernů a úplatných psychiatrů, kteří si v honbě za ziskem vymýšlejí psychiatrické diagnózy.Tyto takzvané nemoci vymýšlejí ve Spojených státech amerických, přitom ale nemají žádný objektivní vědecký základ. Rozhoduje se o nich hlasováním. Tyto umělé diagnózy vznikají z jediného důvodu.

Čtěte více...

Šokující video při vizitě z českého zdravotnictví

Přidal: Počet shlédnutí: 2029

Šokující video při vizitě z českého zdravotnictví Pražská klinika, předoperační vyšetření. totální zděšení ze zdravotní péče a perzonálu. Podám stížnost u LK a následně, jestli se ozve víc lidí, zveřejnim jméno doktora i nemocnice a budu vyžadovat nápravu. Takový hovado nemá ve špitále co dělat. Doufám, že boží mlýny melou i pro takovýhle řezníky. Koukáme v bedně na "Růžovku" kde nám kydaj nesmysly o tom , jak super je lékařská péče, ale realita je úplně jinde.

Čtěte více...

  • 1
  • 2
Tato stránka používá cookies. Vice info