Havajská masáž Lomi Lomi

nadpis

havaj

Havajská masáž celého těla zezadu v délce 60 minut.

Havajská masáž Lomi Lomi je kouzelným smyslovým zážitkem spojuje relaxační masáž celého těla, tóny podmanivé hudby a vůně exotických olejů. Ruce a předloktí doslova tančí v dokonalé symfonii uvolňujících i energetizujících hmatů. Speciální technika a taneční rytmus havajské masáže vyvolávají hluboký terapeutický účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. Můžete se tak snadno může odpoutat od každodenní reality a soustředit se jen a jen na sebe a na svou relaxaci.

Havajská masáž se zaměřuje nejen na fyzický aspekt ozdravění lidského těla (stimulace krevního oběhu a lymfatického systému, podpora přirozené detoxikace těla, uvolnění kloubů, odstranění bolesti a stažení svalů), ale také na rozvoj psychické a duchovní roviny.      Tato ojedinělá metoda je odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech jako rituální masáž. Našla své základy ve stejnojmenném tradičním tanci, kde se jako hlavní prvek užívá pohybů předloktí. (Lomi Lomi - havajsky předloktí).

Havajská masáž se právem považuje za perlu mezi masážemi. Umí, stejně jako perla, očarovat luxusem, výjimečností a originalitou. Přijďte tedy na jednu z nejoblíbenějších masáží, díky které si  Vy i Vaši nejbližší budou připadat  jako na exotické dovolené.

60-ti minutová masáž: 499 Kč 

Rezervovat telefonicky na 608 942 349

Poukaz je nutno využít nejpozději 14 dní před koncem platnosti poukazu.

< zpět na výběr masáží

koupit

 

 

Tato stránka používá cookies. Vice info