10letá dívka řekla ne chemoterapii a vyléčila se přírodní medicínou

Přidal: Počet shlédnutí: 1623

10letá dívka řekla ne chemoterapii a vyléčila se přírodní medicínou

Začátkem října 2013 celá Amerika slyšela příběh Sarah Hershbergerové. Šlo o 10letou holčičku s leukémií (nyní je už zdravá), která byla násilím nucena do dvouročního nevyzkoušeného protokolu s experimentální chemoterapií v Akronské dětské nemocnici.Rodiče s tím nesouhlasili, tak nemocnice podala soudní návrh na zbavení rodičovství otce i matky.

Soud nakonec vydal rozhodnutí o svěření děvčátka do péče nemocnice delegované právní zástupkyni Marii Schimerové. Ta se měla postarat o to, aby se holčička podrobila nemocnicí navrhovaným procedurám.

Avšak před samotným rozhodnutím soudu se rodičům s dcerkou podařilo uprchnout mimo USA, kde se následně svěřili do péče lékařů upřednostňující přírodní přístup léčby rakoviny. Rodiče děvčátka potvrdili, že jejich dcerka se po absolvování přírodní terapie z leukémie plně vyléčila.

Kriminální řízení ze strany nemocnice

Rodině Hershbergerových nebylo nikdy řečeno, že v rámci nemocnicí navrhované léčby se jejich dcerka měla zúčastnit studie, při které měly být použity nikdy neověřené chemikálie.

10letá řekla ne

Dále uvádějí:

Nemocnice nikdy nezískala náš podpis pro sérii odlišných chemikálií a na souhlas s jejich aplikací si vyžádaly jen podpis nezletilého dítěte. Nikdy jsme nebyli seznámeni s potenciálními vážnými vedlejšími účinky navrhovaného protokolu. A k tomu všemu nemocnice nezákonně poskytla naše osobní údaje médiím, v rozporu se zákony o ochraně soukromí.


Nemocnice tvrdila, že bez jejich léčby Sarah do několika měsíců zemře. Biskup Isaac Keim, uvádí, že nemocnice v Akronu i jemu řekla totéž v minulém roce, kdy mu diagnostikovali rakovinu. On však chemoterapii odmítl a vyléčil se přírodní léčbou. Dnes se cítí skvěle.

Kromě toho také zná mnoho dalších lidí, kteří jsou zdraví a žijí dlouhá léta po tom, jak jim bylo nemocnicí tvrzeno, že pokud neakceptují jejich doporučenou léčbu chemoterapií, tak do pár měsíců zemřou.

Zdroj

Ahoj, líbí se Ti tento článek? Tak ho sdílej s Tvými přáteli. Určitě to ocení.

 

 

Tato stránka používá cookies. Vice info