Reference

VÝSLEDKY

HANKA

Dobrý den, musím se pochlubit úbytkem asi 3,5 kg. Opravdu to funguje.Kalhoty , které jsem měla napnuté jsou volné v pase.
Z počátku se mi zdálo , že jídla je hrozně moc, že jste se spletl a jídelníček je na přibrání .
Nebyla jsem zvyklá tak moc jíst a hlavně pravidelně. Už se vše upravilo .
Můj největší problém je asi nedostatek času, ale snažím se. Měla bych začít cvičit .
Trošku teď válčím s únavou , ale možná je to i tím počasím.
Přeji hezký den. Rýdlová.

VÍT

Jmenuji se Vít a je mi 40 let, během posledních 12 let jsem prodělal tři operace bederní páteře a nabral přes 20 kg váhy. Moje váha 137 kg pro moji páteř nebyla přijatelná, cítil jsem únavu, slabosti, ale chutě na mlsání jsem měl stále velké, tak jsem se rozhodl, že zhubnu a byl jsem pro to připraven udělat cokoliv. U kamaráda jsem si všiml, že používá ONLINE JÍDELNÍČEK na hubnutí a velice si to pochvaloval, tak jsem se rozhodl to zkusit také. Řekl jsem si, že když to dokázal on, tak to zvládnu také. Požádal jsem ho o kontakt na jeho poradkyni, které jsem ihned zavolal a po vysvětlení redukce váhy jsem si okamžitě objednal JÍDELNÍČEK ONLINE. Tento program jsem užíval pět měsíců, během kterých jsem zhubnul 24 kg a 18 cm v pase. A to vše se obešlo bez hladovění, cvičení a počítání kalorií. Po celou dobu hubnutí jsem byl pod odborným dohledem poradce – je zdarma součástí produktové palety, který mi výbornými tipy na stravování zpříjemňoval proces hubnutí a také mě motivoval a povzbuzoval. Teď JÍDELNÍČEK ONLINE užívá i má nejbližší rodina a je s nimi spokojena. Já se cítím výborně, přestala mě trápit únava, a přitom mám více energie jak na práci, tak na své záliby. Když moje manželka Petra viděla, jak pěkně hubnu, tak začala s JÍDELNÍČKEM také, aby se zbavila svých 20 kg navíc, které nabrala během těhotenství. Začala stejně jako já užívat ONLINE JÍDELNÍČEK a hned během prvního měsíce se zbavila otoků nohou, které ji trápily mnoho let. Za šest měsíců zhubla 18 kg a 15 cm v pase, zbavila se únavy a má více energie na chod naší domácnosti. 

LUKÁŠ

Již od malička jsem měl problémy s nadváhou. Nikdy mi to příliš nevadilo. Na střední škole jsem si začal uvědomovat, že to je problém a dost to ovlivňuje můj život. Zkoušel jsem různé způsoby, jak zredukovat svoji hmotnost. Nejdříve omezením množství stravy a pak přišli na řadu i "zázračné pilulky", ale nemělo to příliš velké výsledky a s obtížemi jsem se udržoval na 100 kg. Během dalšího studia se to jen zhoršovalo a postupem času jsem se dostal až do kritického bodu a bylo na čase s tím začít něco dělat. Můj lékař mi diagnostikoval vysoký krevní tlak a začal jsem užívat medikamenty na jeho snížení.

Jednoho dne, jsem na internetu narazil na kontakt na JÍDELNÍČEK ONLINE. Chvíli jsem o této možnosti přemýšlel, ale protože nebylo co ztratit, rozhodl jsem se této možnosti využít a vyplnil jsem krátký dotazník. Na jeho základě mi přišel jídelníček online, který by mi mohl pomoci vyřešit můj problém. Pochopitelně, jsem byl ze začátku skeptický, ale říkal jsem si proč to nezkusit. Následujíce rad jsem kompletně změnil svůj jídelníček a dodržoval výživový plán od svého poradce. Začal jsem opět jezdit na kole, abych ještě podpořil své snažení. A již po prvním týdnu byli vidět první výsledky. Začali se zmenšovat centimetry a postupně šla dolů i moje váha.

Za pomoci a podpory svého osobního poradce a již zmíněného jídelníčku, a také opravdu od základů změněné složení mé stravy a především návyků s tím spojených jsem nakonec dosáhl vytyčeného cíle. Ze svých původních 132 kg se mi podařilo dostat se, na pro mě neuvěřitelných 88 kg. Získal jsem konečně sebevědomí a jsem poprvé spokojený i se svým vzhledem. Prášky na vysoký tlak už také neberu, neboť se i můj zdravotní stav zlepšil, a tak jsme je s lékařem úplně vyřadili. A i nakupování oblečení již pro mě není utrpením a noční můrou, ale spíše zábavou. O poznání lépe se totiž vybírá ve velikosti 52 než v mé původní 64.

Chtěl bych touto cestou také poděkovat především svému poradci za jeho rady a podporu, která mi umožnila dostat se až sem.

KATKA

Než jsem začala s dietou, tak jsem měřila přes pas 117cm, na váhu jsem se bála postavit. Dokud jsem byla na mateřské, tak mně to tak nepřišlo. Byla jsem s dětmi pořád doma, bylo mě hrozně, že s nimi nemohu nikam jít, styděla jsem se za sebe. Když jsem nastoupila do práce, tak to začalo být ještě horší, každý měl něco proti mé postavě. V tu dobu jsem si řekla, že už nebudu poslouchat v práci narážky na to, jak vypadám, a začnu s tím něco dělat. Cítila jsem se před kolegyněmi hrozně, žádné sebevědomí, musela jsem být na sebe tvrdá a musela jsem se poradit s někým, kdo o tom něco ví, protože jsem s dietami měla špatné zkušenosti, vždycky jsem to nabrala zpět. Bála jsem se, ale musela jsem kvůli sobě a dětem něco udělat, a tak jsem se rozhodla. Mám dva syny a nechci, aby se za mě styděli.

A náhodou na internetu jsem našla upoutávku na hubnutí. Napsala jsem tam a ozvala se mi příjemná paní, se kterou jsem v kontaktu dodnes. Vysvětlila mi, že jím málo, tělo si ukládá tuky a poradila, jak na to, abych zhubla. Musela jsem změnit celý můj jídelníček. A tak jsem nastartovala hubnutí. Moje poradkyně mně dala pár receptů, a tak jsem změnila celý svůj pitný režim a jídelníček. Zpočátku jsem měla strach jíst víc a víc pít, bála jsem se, že budu mít chuť na sladké. To jsem dříve musela mít každý den, ale podařilo se mi nahradit ho zeleninou a ovocem. Nikdy jsem nejedla jako teď, jím když nemám hlad, to je důležité, piji, když nemám žízeň. Pila jsem jedině sladké vody s bublinkami, teď piji jen vodu. Byla jsem na bublinkách asi závislá, ale nyní mi nechybí a voda uspokojí mou žízeň. Nebo zelený čaj, ten mi doma nesmí chybět.

Samozřejmě jsem přidala pohyb, jezdím skoro každý den na kole a chodím na procházky s dětmi. Dokonce jsem si pořídila činky a začala tak třikrát týdně cvičit hlavně břicho a ruce. Cítím se velmi dobře, a mám víc energie.Dnes mám o 17cm v pase míň. Sebevědomí mně stouplo, vezmu si i upnuté tričko. S dětmi jezdím na výlety, a když je teplo, tak se jezdíme koupat. Cítím se velmi dobře hlavně kvůli dětem, protože nemusí být se mnou doma.

JAROSLAV

Zhubnout jsem chtěl proto, že jsem měl čím dál větší břicho a vážil 103 kilo, navíc tu byly zdravotní problémy - cukrovka, vysoký tlak apod. Proto jsme s manželkou probírali možnosti zhubnutí a já našel na internetu odkaz na jídelníček online.  Musím uznat, že se mnoho změnilo, za 3 měsíce jsem zhubnul o 10 kg, celkově mám o 38 cm méně a hlavně břicho už je skoro pryč.

Dále se změnilo to, že se cítím daleko lépe, mám více energie a více chuti do života. To se projevilo mimo jiné i tím, že denně jezdím na kole asi 10 km. Jsem rád, že jsem poznal tuto příjemnou formu hubnutí a hodlám ještě pár kilogramů zhubnout.

SILVIA

Môj príbeh možno začína celkom obyčajne. Vôbec som netúžila zmeniť postavu. Stále priberanie je u mňa dlhodobá záležitosť, trápim sa s tým už takmer 50 rokov ( nie prvých 10 rokov života, keď som musela jesť doplnkovú výživu, ale po puberte sa to všetko zmenilo) a na pribúdajúce kilá som si už zvykla. Cítila som sa zdravo, tak čo meniť? Až raz som na internete, len tak zo zvedavosti, čo ponúkajú otvorila článok jedolničok online. Mala som vypísať nejaký dotazník. To som aj urobila, lebo veta, ktorú som si prečítala v tom článku, že až dokedy mienim priberať ma zaskočila. Totižto ručička na váhe sa šplhala k 80 kg pri mojej 160 cm výške. Po vyplnení, dotazník som však ešte neodoslala, bolo mi ľúto tých dobrých, "zdravých" bohatých raňajok a večerí. Ale pri zatvorení tejto stránky, keď sa ma opäť spýtali, či naozaj nechcem schudnúť, tak som sa rozhodla, dotazník poslať. Vedela som, že som sa týmto zaviazala. A tešila som sa z toho, lebo keby som aj chcela pred sebou z toho ujsť, už by som sa hanbila pred druhým a to mi dodalo viac sily (ale nie každému to asi pomáha, ale mne rozhodne). No a po obdržaní jedelníčka som zodpovedne pristúpila k pokynom, ktoré dodržiavam.

Asi po týždni, či dvoch som bola na oslave 60-tky u známej. Tak som si nastavila jedlo, že na oslave to bolo to jedno jedlo. Dopriala som si i zákusok – výborná bola oriešková torta, ale skutočne mi stačil len ten jeden kúsok. Voda mi nesmierne chutila a nálada stúpala. Jedlo ma nedráždilo, ale zato som tancovala v kuse hodinu. Skákala a tešila sa, celé okolie som rozveseľovala. Nepotrebovala som sa prepchávať, ani alkoholom napájať, pritom som veľká milovníčka vína. A to všetko vďačím tomuto režimu chudnutia.

Môj príbeh s ubúdaním kíl pokračuje. Plná energie, čo sa prejavilo i na mojom trojdňovom výlete v Ríme. Prekonať 320 schodov na kopulu bolo pre mňa zvládnuté bez odpočívania s prekračovaním tých, ktorí potrebovali sa vydýchať. A teraz na jar, každý rok mi vyvstávala otázka, kto porýľuje záhradu., pretože ma vždy bolievali kríže a tak porýľovanie záhrady bolo pre mňa problémom číslo jedna. Tento rok zvládam ešte i záhradu u mamky. Je to super. Na Veľkú noc som mohla striedať svoje kostýmky, do ktorých som sa už sotva vpratala. Mám zo seba radosť, cítim sa zdravo a sviežo. Momentálne som asi tak v polceste chudnutia. Koho stretnem, kto má podobné problémy ako ja, tomu to rada odporúčam.

JANA

Při prohlížení fotografií z naší dovolené jsem zkonstatovala, že moje postava ve sportovním oblečení nevypadá dobře. Faldíky v oblasti břicha nebyly zrovna ozdobou. To mě vedlo k rozhodnutí s tím něco udělat. Omezila jsem jídlo, začala cvičit, ale pořád to nebylo ono. Při surfování na internetu jsem našla jídelníček online od Wellness poradny.

Nadšení z toho, že se mi daří váhu neustále snižovat, mě dodalo důvěru. Každý den jsem jezdila na rotopedu nastaveného na úbytek denní dávky kalorii a chodila na vycházky dlouhé 5 až 8 km a to za každého počasí. Za 5 měsíců se mi podařilo snížit váhu o 14 kg a od svého cíle jsem jen kousek. Přesvědčila jsem se, že s odbornou pomocí a správnými prostředky jde váhu snížit. Stačí jen trochu odhodlání a pevné vůle, dodržovat styl stravování a pohybu, a tím udržet váhu tak, jak jsem si přála.

 

 

Tato stránka používá cookies. Vice info